Borusan 7/24 İhale Yenilenen Yüzüyle Sizlerle!

borusan 7/24 ihale


Onlinealsat.com artık yenilenen arayüzü ve yenilenen ismi olan 7/24ihale.com ile ikinci el araba sektöründe fark yaratmaya kaldığı yerden devam ediyor.

Marka değişimi ile tamamen Borusan çatısı altında yer alan Borusan 7/24 İhale, Borusan güvencesi ve tecrübesi ile müşterilerine kaliteli bir satın alma deneyimi sunuyor. Her marka ve modelden satışa sunulan ikinci el arabalar uygun fiyat ve Borusan güvencesi ile sizleri bekliyor.

Borusan 7/24 İhale Ne Yapar?

Türkiye’nin tüm illerinden ikinci el araç ticareti yapılmasına, araçların şeffaf bir ortamda yayınmasına ve satış işlemlerinin yapılmasına aracılık sağlar.

Her gün farklı marka ve modellerden araçları, 7/24ihale.com üzerinden görünteleyebilir ve inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ikinci el araçlara teklif vererek satın alabilirsiniz. Araçların ekspertiz durumunu, tramer kaydını ve fotoğraflarını anlık olarak görüntüleyerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Borusan 7/24 ihale sizlere yerinizden kalkmadan dilediğiniz ikinci el arabayı uygun fiyata satın alma imkanı sunar.

Borusan 7/24 İhale platformunu kullanarak araçlarınızı sisteme 7/24 yükleyip satışa çıkarabilir veya yayında olan diğer araçlara teklif verebilirsiniz.

7.500’ün üzerinde galerinin ve 600’ü aşkın her markadan yetkili satıcının dahil olduğu bu platformda araç alıp satmak için vergi levhanızın olması ve vergi levhanızda ya da faaliyet belgenizde "oto alım satım veya rent a car" ibareleri bulunması yeterlidir. Son kullanıcılar, platform üzerinden aracını satabilir ancak araç satın alamamaktadır.

İhaledeki ikinci el araçları görmek için hemen tıklayın!

Etiketler
CANLI DESTEK İÇİN TIKLAYINIZ KULLANIM KLAVUZU